- OSRAM

Цена
€0 70 / 1 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Стоп |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 16 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 260 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1500 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram 921 W16W 12V W2.1x9.5d Автомобилна лампа - Разопакована
Тази лампа Osram 921 W16W осигурява надеждна и ярка светлина за стоп или габаритни светлини на вашия автомобил. Проектирана според стандартите на оригиналното оборудване, тя гарантира дълъг живот и лесна инсталация.
Ключови Предимства
- Надеждна работа — Качеството на Osram осигурява постоянен светлинен поток и издръжливост.
- Директна замяна — Съвместима с цокъл W2.1x9.5d, идеална за подмяна на износени крушки.
- Универсална употреба — Подходяща за стоп, габаритни и други сигнални светлини.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Напрежение | 12V |
| Мощност | 16W |
| Тип | Нажежаема |
Какво има в кутията
- 1 x Osram 921 W16W лампа (разопакована)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






